Úvod

Výprava

Zveřejnil Martin dne 1.10.2012

Projekt byl podpořen Nadací larpu, které tímto děkujeme za důvěru a trpělivost. Projekt hry k přečtení zde.

Střepiny jsou poměrně drahé, co tedy za své peníze dostanete?

3D mapping

S pomocí technologie mapování projekce na 3D objekty vytvoříme pulzující jádro reaktoru, který budou muset hráči udržovat v chodu (nevyplýtvat jej).

Projekce a klíčování

Vybavujete si Star Trek? Kapitán si zde často povídá s postavami, které jsou na jiných lodích prostřednictvím velké obrazovky. Tuto technologii chceme simulovat s pomocí projekcí a klíčování přes greenscreen ve virtuálním studiu v organizačním zázemí prostřednictvím profesionální režie Sony.

Virtuální hra

Část hráčů bude mít možnost ovládat sondy, prozkoumávající Moloch v jednoduché, virtuální hře, jejíž výsledky uvidí všichni hráči prostřednictvím další projekce. Virtuální hra bude mít samozřejmě vliv na průběh larpu.

Počítačová databáze

Ve hře se bude vyskytovat několik terminálů databáze - pozůstatku galaktické Sítě, ve kterých budou hráči objevovat nové informace, zjišťovat “jak na to” nebo si prostě jen osvěží svou postavu v “osobní složce”.

Mobilní aplikace

Medici budou moci skenovat lidi s pomocí jednoduché aplikace na systému Android, která bude z informací, obsažených v QR kódech, dodávat informace, důležité pro hru.

Robot

Off-the shelf systém jednoduchého robota Spykee bude fungovat jako jedna z postav ve hře. Chtěli jste vždy mít robotického kamaráda? Ve Střepinách tu možnost dostanete.

UV, LED, LASER výzdoba

Bunkr bude kromě jiného vybaven i LED pásy, UV zářivkami a profesionálním laserem Kvant. Tyto světelné efekty budou dotvářet scifi atmosféru zničeného bunkru na toxické těžební planetě.

Ozvučení

Radiologický poplach, kulisa pro předherní semináře, rozělovník pro jednotlivé fáze hry, to vše bude zařizovat hudba, linoucí se z profesionálního ozvučení RCF a Boehringer. “Co to ta základna proboha vydává za zvuky?”