Úvod

Praktické

Zveřejnil Martin dne 11.2.2013

Kdy a kde hra proběhne?

Další běh Stepin se uskuteční o víkendu 29.1. - 1.12.

Místo konání akce je Kladenská ulice v Praze.

Co budu potřebovat?

Ke hře nepotřebujete nic, snad jen vícero tenčích vrstev oblečení - budeme hrát v krytu bez vytápění, tak aby vám nebylo zima. Kostým bude vždy překrývat oblečení od krku po kotníky. Jídlo a pití během hry zajišťují organizátoři.

Jak bude hra probíhat?

V pátek v 19:00 se sejdeme, abychom s vámi prošli workshopy ohledně upevnění reálií herního světa, fungování hry, herních mechanik a dalších detailů. V sobotu v 11:00 začne samotná hra, která potrvá do 20:00. Na jejím začátku proběhne několik vámi hraných scén s daným scénářem, které pomohou nastavit vztahy a atmosféru světa. Hra samotná trvá 7 hodin.

Ubytování

Přespolní mohou přespat přímo na místě hry, potřebují ale karimatku a spacák. Doporčujeme ale spíše ubytovat se u kamarádů v Praze.

Kolik to bude stát a co za to dostanu?

Účastnický poplatek za hru je 1400,-, pro studenty 1000,-. Za své peníze dostanete zatím nejvýpravnější sci-fi larp v ČR. Schválně se podívejte do části výprava.

Pro larpové fajnšmekry

8 věcí, které potřebuje zkušený hráč larpu vědět před tím, než se rozhodne hry účastnit. Věříme, že by se mělo jednat o standard pro každou hru. Seznam naleznete zde.